O nás

O naši firmě GERMIDA

O nasSpolečnost GERMIDA sídlí nedaleko Minsku (Bělorusko) a zabývá se výrobou sedel značky Germida již více než 15 let. Společnost vyrábí širokou škálu zboží pro jezdecké sporty, a to s využitím moderního zařízení, těch nejlepších tradicí a unikátních zkušeností. Hlavní princip fungování společnosti je založen na tom, aby veškeré vyráběné zboží odpovídalo světovým standardům kvality. Laboratorní testování surovin a hotového zboží zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou službu vyráběné produkce.
Společnost nabízí více než 40 druhů parkurových, skokových, univerzálních, drezurních a turistických sedel. Dále jsou v prodeji uzdečky, podbřišníky, třmenové řemeny, minichaps a jiné jezdecké potřeby. Všechna sedla jsou vyráběna ručně pod kontrolou zkušených mistrů ve svém oboru. Jejich jména jsou známá nejenom v Bělorusku, ale i v zahraničí – v Rusku, na Ukrajině, v Polsku, v Německu a Americe. Jsou to profesionálové s výbornou reputací – Jurij Geršočnik, Dmitrij Mirončik a Oleg Davydov.

Sedlové kostry Základ sedla tvoří dva typy sedlové kostry: kombinace dřeva a kovu a plastová kostra. Základem pevné kostry je dřevo s kovovou výztuhou. Při výrobě plastové kostry se používá speciální ohybný plastový materiál – pěnový polypropylen od české firmy Rochling. Plastová kostra se více hodí pro drezurní sedla, protože nabízí ten nejlepší kontakt jezdce s koněm. Záruka na pevnou kostru – 3 roky, na plastovou – 5 let. Naše společnost poskytuje také záruční a pozáruční servis prodané výstroje.

Výhody plastové kostry: Díky ohebnosti a elasticitě se přizpůsobí tvaru koňského hřbetu, stále však zůstává pevná a odolná. Prodloužená záruční doba – 5 let.

Kůže Sedla se v drtivé většině případů vyrábí z telecí kůže běloruské výroby (klasická sedlářská kůže). Na přání zákazníka mohou být některé doplňky sedla vyrobeny z měkčí a elastičtější anglické kůže, která se při ohybu nedeformuje a neklouže.

Doba výroby Sedlo bude vyrobeno do 6 týdnů od provedení objednávky. Velikost posedlí, přední komory a jiné parametry záleží na přání zákazníka. V ceně sedla jsou zahrnuty náklady na jeho dopravu z Běloruska do České republiky a celní poplatky Doprava sedla ke klientovi v rámci Prahy a v okruhu 50 km od ní je zdarma, v ostatních případech jsou sedla zasílána prostřednictvím pošty.

Naše nabídka

  • více než 40 druhů sedel
  • uzdečky, podbřišníky, třmenové řemeny, minichaps a jiné jezdecké potřeby
  • záruka na pevnou sedlovou kostru 3 roky, na plastovou kostru 5 let
  • vyřízení objednávky do 8 týdnů
 

Záznamy nebyly nalezeny...